>>  Engelli Kuyusuz Asansörler
 
   

Dikey kuyusuz asansörler; kuyulu asansörlerde olduğu gibi tekerlekli sandalye kullanıcıları, merdiven çıkma problemi yaşayan kişiler ve normal asansör uygulamanın fiziksel olarak mümkün olmadığı mekanlar için geliştirilmiştir.

Kuyulu asansörlerin tamamı kapalı, kuyusuz asansörlerin sadece 3 tarafı bel seviyesinde tamamen kapalıdır. Dikey olarak kısa mesafede çıkışlar için kullanılır.

Bu asansörümüz özellikle, Dubleks ve tripleks gibi  1 ila 3 kat gibi yükseklikteki yaşam alanları için kullanıma uygundur.

Yüksek konutlar için kullanıma uygun değildir. Fakat, yine kısa mesafeli ortak kullanım alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir.

                   
           
                   
           
 

Konyada engelli asansörü,Konya özürlü asansörü,engelli asansörü fiyatı fiyatları,dikey platform engelli özürlü asansörü,dikey kuyulu engelli özürlü asansörleri,dikey kuyusuz engelli özürlü asansörleri,platform merdiven asansörü,yaşlılara merdiven asansörü,platform merdiven asansör,merdiven asansörü,engelli asansörü,engelli özürlü platformu,engelli sistemleri ve platformları,yaşlı asansörü konya,yatay özürlü asansörü konya,hasta asansörü, engelli platformu, engelli rampası, özürlü asansörü, özürlü platformu, özürlü rampası,engelli lift asansörü,özürlü lift asansörü,engelli lift,engelli asansörü konya,engelli platformu konya,engelli platformu fiyatları,engelli asansörü yapan firmalar, engelli asansörü,dikey engelli asansörü,engelli merdiveni fiyatı